Nowy gabinet stomatologiczny dla dzieci i młodzieży w Lubiewie już od 16 czerwca!
Nowy gabinet stomatologiczny dla dzieci i młodzieży w Lubiewie już od 16 czerwca!
Z radością informujemy, że po długotrwałych staraniach Gminy Lubiewo, Narodowy Fundusz Zdrowia – Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki w Bydgoszczy ogłosił w dniu wczorajszym rozstrzygnięcie konkursu na udzielanie świadczeń ogólnostomatologicznych dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia.
Kontrakt obejmuje zarówno profilaktykę, jak i leczenie stomatologiczne.
Świadczenia będą realizowane od 16-tego czerwca br. w Gabinecie Stomatologicznym w Szkole Podstawowej w Lubiewie, przez spółkę Stomatologia Malident – Edyta Malinkiewicz.
Dzięki temu dzieci i młodzież będą miały zapewniony dostęp do kompleksowej opieki stomatologicznej w miejscu nauki.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego ważnego dla naszej społeczności osiągnięcia.
Jednocześnie informujemy, że Gmina Lubiewo nadal czyni intensywne starania, aby Narodowy Fundusz Zdrowia ogłosił konkurs na świadczenia stomatologiczne również dla dorosłych mieszkańców. Jesteśmy na to w pełni przygotowani – posiadamy nowocześnie wyposażony gabinet stomatologiczny w Ośrodku Zdrowia w Lubiewie, który gotowy jest do świadczenia usług.
Będziemy na bieżąco informować Państwa o postępach w tej sprawie.
Wójt Gminy Lubiewo
Joanna Jastak