Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Rodzice, Absolwenci i Uczniowie

                        

Kończymy dziś rok szkolny 2021/2022. Był to czas wytężonej pracy całej społeczności szkolnej, szczególnie, że z jednej strony pandemia jeszcze wymusiła konieczność prowadzenia nauki zdalnej w części roku szkolnego, a z drugiej strony, niespodziewanie staliśmy się świadkami agresji zbrojnej na naszych sąsiadów
i konieczności udzielenia pomocy uchodźcom. Zdajemy sobie sprawę jak wiele wysiłku potrzeba było, aby w pełni sprostać nowym wymaganiom. Teraz wszyscy odczuwamy radość i satysfakcję z osiągnięć minionych miesięcy.

Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom dziękujemy za trud i zaangażowanie oraz sumienną pracę.

Absolwentom, dla których zakończył się pewien etap życia, gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej i życzymy byście w swoim życiu spotykali tylko życzliwych ludzi, którzy będą Was wspierać w podejmowanych działaniach. Bądźcie dojrzali, pomysłowi i kreatywni. Godnie reprezentujcie swoją szkołę, rodzinę i naszą gminę.

Uczniom gratulujemy osiągniętych wyników. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego. Szczególne słowa uznania należą się tym, którym miniony rok szkolny przyniósł znaczące sukcesy w konkursach przedmiotowych, jak i sportowych.

Rodzicom i opiekunom dziękujemy za aktywne włączanie się w życie szkoły, za jej codzienne wspieranie dobrą radą i pomocną dłonią, a przede wszystkim za opiekę nad Waszymi pociechami.

Dla Wszystkich nadszedł czas zasłużonego wypoczynku. Życzymy, by został on wykorzystany w pełni. Odpocznijcie od trudów i nauki i nabierzcie sił do podejmowania nowych wyzwań.

 

            Zofia Reszka                                                           Joanna Jastak

 

         Przewodnicząca                                                    Wójt Gminy Lubiewo

     Rady Gminy Lubiewo                                  

 

Lubiewo, 24 czerwca 2022r.