Zapraszamy mieszkańców Powiatu Tucholskiego w wieku 60+ w niedzielę 24 września na wycieczkę po Borach Tucholskich, której tematem jest “Kultura i tradycja Borów Tucholskich”

Za 10 złotych można będzie zwiedzić Tucholę z przewodnikiem, zobaczyć Chatę Kosznajderską w Silnie, Dom Rzemiosł Artystycznych w Swornychgaciach i Chatę Kaszubską w Brusach. Na ciekawe opowieści można liczyć dzięki opiece wykwalifikowanych przewodników, a w cenie zawarty jest także obiad.

Ze sobą zabrać trzeba przed wszystkim dobry nastrój i dobre buty, ewentualnie parasol lub przeciwdeszczową kurtkę – wycieczka odbędzie się niezależnie od pogody.

Bilety (koszt 10 zł) dostępne są w Internecie, na stronie serwisu tickeo.pl. Po zakupie biletu trzeba jeszcze przesłać e-mail z imieniem, nazwiskiem, miejscowością zamieszkania i wiekiem uczestnika na adres borydlaseniora@gmail.com – jest to potrzebne do ubezpieczenia oraz do sprawozdawczości projektu. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 535-092-901.

Organizatorem wycieczki jest Lokalna Grupa Działania „Bory Tucholskie” realizująca przy wsparciu Powiatu Tucholskiego projekt „Bory Tucholskie dla Seniora”. Finansowanie zapewniło Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych 2014-2020.

 

Starostwo Powiatowe w Tucholi

Wydział Rozwoju Lokalnego i Funduszy Europejskich

ul. Pocztowa 7

89-500 Tuchola

tel. 52 5590738, 52 5590743