Stypendia naukowe dla uczniów gimnazjum

Odsłony: 0

Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Lubiewo ,,Bory” przyznało stypendia naukowe dla uczniów gimnazjum tym razem za II semestr roku szkolnego 2016/2017 już po raz piąty. Zgodnie z regulaminem otrzymali je uczniowie wyróżniający się w nauce, osiągający sukcesy na różnych poziomach rywalizacji we wszelkich dziedzinach min. w konkursach przedmiotowych, artystycznych, sportowych jak również angażujący się w życie szkoły i środowiska lokalnego.

Wyróżniono 10 stypendystów ze szkoły w Lubiewie i 8 stypendystów ze szkoły w Bysławiu.

Zespół Szkół w Lubiewie: Agnieszka Iwicka, Ewa Iwicka, Kamil Jendryczka, Wiktor Kowalski, Martyna Kujawa, Kacper Mróz, Martyna Zabłocka, Natalia Nelke, Marcel Gulatowski, Mateusz Musolf.

Zespół Szkół w Bysławiu: Marta Walczak, Zofia Zakryś, Agnieszka Grzymska, Amelia Gracz, Filip Ostrowicki, Honorata Urban, Aneta Bączkowska, Martyna Słupińska.

Stypendia mogły być przyznane dzięki osobom, które obdarzyli nasze Stowarzyszenie zaufaniem i przekazali również w tym roku 1% podatku na NR KRS 0000244171 jak również zaangażowaniu członków Stowarzyszenia w organizacje różnego rodzaju inicjatyw społecznych.

W imieniu Zarządu serdecznie dziękujemy.
Joanna Jastak Skarbnik SRGL “BORY”

Początek formularza