,,Spoko Festyn’’

W dniu dzisiejszym odbył się Festyn Rodzinny na ,,Powitanie Wakacji’’,  którego inicjatorami była Gmina Lubiewo – Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Lubiewo BORY- Szkoła Podstawowa w Lubiewie a w organizację włączyli się: Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły w Lubiewie ,,Szkoła z pomysłem”,  Ochotnicza Straż Pożarna w Lubiewie, Koło Gospodyń Wiejskich w Lubiewie, Zakład Komunalny Gminy Lubiewo oraz Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Suchej.

Podczas festynu można było skorzystać z wielu atrakcji min. z zabaw na dmuchanym zamku, toru przeszkód – strefy animacji na sali gimnastycznej, kącika małego artysty, placu zabaw, ogrodu sensorycznego, pokazu sprzętu gaśniczego oraz sprzętu prezentowanego przez służby więzienne. Atrakcją był występ młodych tancerek uczennic SP w Lubiewie – Leny i Kornelii a na zakończenie pokaz żonglerki, magii, akrobacji i dobrego humoru zapewnił nam Klaun Pablo.

Na stoisku gastronomicznym można było nabyć ciasto, naleśniki, gofry, hamburgery oraz napoje. Nad bezpieczeństwem czuwali Strażacy z OSP Lubiewo.

W imieniu organizatorów bardzo dziękujmy wszystkim za tak liczny udział w festynie, cieszymy się, że spędziliście ten czas rodzinnie, korzystając z atrakcji, które udało nam się przygotować dla uczestników.