Samoobrona Kobiet

Odsłony: 0

Plan jest prosty. Założenia jasne i konkretne. Samoobrona Kobiet to projekt bezpłatnych szkoleń, które odbywają się w 30 polskich miastach. Najlepsi wojskowi instruktorzy uczą i pokazują Polkom, jak doskonalić umiejętności i techniki samoobrony, po to, aby w razie niespodziewanego ataku czy znalezienia się w sytuacji zagrażającej osobistemu bezpieczeństwu potrafiły sobie z nimi poradzić.

Każda grupa kobiet uczestniczy w sumie w ośmiu spotkaniach (organizowanych od listopada 2016 do czerwca 2017, z reguły w każdą pierwszą sobotę miesiąca) w wytypowanym obiekcie wojskowym w Białymstoku, Bielsku-Białej, Brzegu, Bydgoszczy, Gdyni, Giżycku, Gliwicach, Hrubieszowie, Kielcach, Krakowie, Koszalinie, Lidzbarku Warmińskim, Łasku, Międzyrzeczu, Opolu, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Słupsku, Sulechowie, Szczecinie, Świętoszowie, Tomaszowie Mazowieckim, Toruniu, Ustce, Warszawie, Wrocławiu, Zakopanem, Zamościu i Zegrzu.

Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego spotkanie w ramach trwającej już pierwszej edycji szkolenia odbywają się w 1 Brygadzie Logistycznej w Bydgoszczy oraz Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu

Dane kontaktowe:

ppor. Monika Dudziak, tel. 261-412-217
Pani Jolanta Górska, tel. 261-414-195, 603-392-790

e-mail: wkubydgoszcz@ron.mil.pl
www.bydgoszcz.wku.wp.mil.pl

Adres: Wojskowa Komenda Uzupełnień w Bydgoszczy
ul. Szubińska 1, 89-915 Bydgoszcz

Więcej na http://www.mon.gov.pl/samoobrona-kobiet