Punkt konsultacyjno- informacyjny Programu „Czyste Powietrze”

Odsłony: 4

Punkt konsultacyjno- informacyjny obsługi Programu „Czyste Powietrze” mieści się w siedzibie Urzędu Gminy w Lubiewie przy ul. Hallera 9 i czynny jest 5 dni w tygodniu.

Godziny pracy punktu od 03.01.2023 r.: poniedziałek, środa, czwartek, piątek w godz. 14.00-16.00, wtorek w godz. 14.30-16.30.

W celu uzyskania informacji na temat programu należy kontaktować się z Panią Magdaleną Hoppe pod nr tel. 52 33 49 310 wew. 15, kom. 517 049 573 lub adresem e-mail ug.hoppe@lubiewo.pl.  

Ze względu na duże zainteresowanie programem wymagane jest wcześniejsze ustalenie daty  i godziny indywidualnego spotkania.

W punkcie można uzyskać informacje o zasadach Programu „Czyste Powietrze” oraz bezpłatne wsparcie w zakresie przygotowywania wniosku o dofinansowanie. Zainteresowani mieszkańcy mogą także skorzystać ze stanowiska komputerowego z dostępem do Internetu, przy którym można wypełnić wnioski, wydrukować je i od razu złożyć wypełniony wniosek o dofinansowanie, który zostanie przekazany do WFOŚiGW w Toruniu. Punkt pomaga także przy rozliczaniu przyznanych dofinansowań, w tym przy poprawnym wypełnianiu wniosków o płatność oraz kompletowaniu wymaganych załączników.