Przygotowania ofert dla touroperatorów – 2 luty 2018

Odsłony: 0

Kujawsko – Pomorska Organizacja Turystyczna zaprosiła przedstawicieli LGD Bory Tucholskie do udziału w szkoleniu /warsztatach z przygotowania ofert dla touroperatorów (z Forum Turystyki Przyjazdowej przy POT), które odbędzie się w Bydgoszczy w dniu 2 lutego 2018 r.  Hotelu Holiday Inn przy ul. Grodzkiej 36. Start o godz. 11:30. Przewidywany czas: ok. 3 h.

https://holiday.hgb.com.pl/lokalizacja/

Poprowadzi je Pani Karolina Gnusowska – Weiss z poznańskiego biura WEISS – TRAVEL (specjalizująca się w rynku niemieckim i austriackim).

 

Jakie korzyści  z udziału w szkoleniu będą mieli lokalni przedsiębiorcy, wyjaśniamy poniżej:

 

Podczas III Regionalnego Forum Turystyki (Bydgoszcz, 6 kwietnia 2018), Lokalne Organizacje Turystyczne (i LGD Bory) będą gospodarzami/koordynatorami stanowisk regionalnych. Oznacza to, że LOTy zapraszają lokalnych przedsiębiorców do:

– udziału w szkoleniu z tworzenia oferty (2 lutego),

– zgłaszania ofert, która znajdą się w katalogu dla touroperatorów (do 2 marca),

– rozmów handlowych w dniu Forum (6 kwietnia).

 

 

 

Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie swojego zainteresowania udziałem w szkoleniu (a co się z tym potem wiąże – także  przygotowaniem oferty do katalogu i przeprowadzenia rozmów handlowych podczas Forum). Ilość miejsc jest bardzo ograniczona, jeżeli zainteresowanie będzie zbyt duże, będziemy musieli dokonać wyboru najbardziej interesujących ofert z naszego regionu.

Kontakt i zgłaszanie chęci udziału w szkoleniu: Magdalena Kurpinowicz, tel. 601 725 478; Kurpinowicz@gmail.com