Podsumowanie 24 Finału WOŚP w Gminie Lubiewo

 

Finał WOŚP w Domu Kultury w Lubiewie przygotowany przez pracowników Referatu Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji oraz opiekunek ze świetlic.

Bardzo licznie zgromadzona publiczność rozbawił swoim występem Kabaret “Sanatorium” działający przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Tucholi,
a bożonarodzeniowy nastrój przedłużyły jasełka bożonarodzeniowe “Zabawa
w jasełka” w wykonaniu uczniów klasy IIb szkoły podstawowej w Lubiewie pod kierunkiem Wiesławy Pianowskiej oraz “On jest Królem” w wykonaniu uczniów “zerówki” z Lubiewa pod kierunkiem Hanny Gawin, Danuty Chmara i Weroniki Wilczewskiej.

Panie z KGW Lubiewo dla widzów przygotowały gorący poczęstunek, ale najwięcej emocji wzbudziła licytacja fantów na rzecz WOŚP. Pozyskaliśmy 120 przedmiotów od 36 darczyńców.

Połowa fantów została zlicytowana w dniu wielkiego finału, a pozostałe są nadal licytowane za pośrednictwem profilu Urzędu Gminy na Facebooku  lub bezpośrednio w Urzędzie Gminy w Lubiewie pokój nr 16.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację imprezy, sponsorom, licytującym bo robiliśmy to wszystko dla dzieci i osób starszych.