Olimpiada Seniorów o Puchar Wójta Gminy Lubiewo

II LUBIEWSKA OLIMPIADA SENIORÓW O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBIEWO
PANI JOANNY JASTAK

Wręczono 4 puchary drużynowe oraz 84 medale i 84 nagrody.

Olimpiada przygotowana przez p. Paulinę Ciepluch – inspektora ds. sportu i organizacji pozarządowych w Referacie Oświaty i Spraw Społecznych i Wiolettę Szymczak Kierownika Referatu Oświaty i Spraw Społecznych.

Organizatorzy dziękują uczestnikom za obecność i wspaniała atmosferę. Ponadto dziękujemy za pomoc przy organizacji i przeprowadzeniu olimpiady Pani Ilonie Lesikowskiej, Agnieszce Pieczka, Ewelinie Nitka, Alinie Borchacz, uczniom Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Bysławiu pod opieką Pani Renaty Szefler, dyrektorowi i pracownikom szkoły w Bysławiu, pracownikom Zakładu Komunalnego w Bysławiu, Stowarzyszeniu CWZS Zawisza. Sprzęt sportowy użyczony przez Szkołę Podstawową w Lubiewie i w Bysławiu, CWZS Zawisza, Sołectwo Lubiewice, prywatny P. Pauliny Ciepluch. Podziękowania druhom z OSP w Suchej za pomoc medyczną. Impreza współfinansowana ze środków otrzymanych przez Federację Sportu dla Wszystkich w ramach nagrody za Europejski Tydzień  sportu.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA UWZGLEDNIAJĄCA PUNKTY ZDOBYTE PRZEZ DRUŻYNY I POSZCZEGÓLNYCH ZAWODNIKÓW

I  miejsce – Uniwersytet III Wieku Cekcyn – 473 punkty

II miejsce – Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów koło nr 6 w Bysławiu – 392 punkty

III miejsce – Uniwersytet III Wieku Lubiewo – 223 punkty

IV miejsce – Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów koło nr 5 w Lubiewie – 121 punktów

WYNIKI KONKURENCJI DRUŻYNOWYCH

Podawanie piłki górą dołem

I  miejsce – Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów koło nr 6 w Bysławiu

II miejsce – Uniwersytet III Wieku Cekcyn

III miejsce – Uniwersytet III Wieku Lubiewo

Niespodzianka sportowa

I  miejsce – Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów koło nr 6 w Bysławiu

II miejsce – Uniwersytet III Wieku Cekcyn

III miejsce – Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów koło nr 5 w Lubiewie

Krzyżówka sportowa

I  miejsce – Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów koło nr 6 w Bysławiu

II miejsce – Uniwersytet III Wieku Cekcyn

III miejsce – Uniwersytet III Wieku Lubiewo

WYNIKI DYSCYPLIN SPORTOWYCH

Ergometry wioślarskie kategoria open K i M 60-65 lat, 66 – 71 lat, powyżej 72 roku życia

Kobiety 60-65 lat

I  miejsce – Izabela Wiligała  – PZERiI Bysław

II  miejsce – Anna Kantak  – UTW Cekcyn

III  miejsce – Teresa Krzyżelewska  – PZERiI Lubiewo

Kobiety 66-71 lat

I  miejsce – Anna Ziemińska – UTW Lubiewo

II  miejsce – Łucja Drewczyńska – Szymańska – UTW Cekcyn

III  miejsce – Krystyna Jankowska – PZERiI Bysław

Kobiety powyżej 72 roku życia

I  miejsce – Maria Suchomska  – PZERiI Bysław

II  miejsce – Zofia Smoleń  – UTW Cekcyn

III  miejsce – Ewa Żelazkowska – UTW Cekcyn

Mężczyźni 60-65 lat

I  miejsce – Adam Koch – UTW Cekcyn

II  miejsce – Grzegorz Tichman – UTW Cekcyn

III  miejsce – Stefan Nitka – PZERiI Bysław

Mężczyźni 66-71 lat

I  miejsce – Sławomir Żółkiewicz – UTW Cekcyn

II  miejsce – Jan Wojciech Wojnerowicz  – UTW Cekcyn

III  miejsce – Kazimierz Jurkowski – PZERiI Bysław

Mężczyźni 72 roku życia

I  miejsce – Jerzy Poraziński – UTW Cekcyn

II  miejsce – Ryszard Lala  – PZERiI Bysław

III  miejsce – Kazimierz Jóźwiak – PZERiI Bysław

Rzut podkową kategoria open K i M 60-65 lat, 66 – 71 lat, powyżej 72 roku życia

Kobiety 60-65 lat

I  miejsce – Teresa Krzyżelewska – PZERiI Lubiewo

II  miejsce – Izabela Wiligała – PZERiI Bysław

 III  miejsce – Halina Kosecka – UTW Cekcyn

Kobiety 66-71 lat

I  miejsce – Krystyna Jankowska – PZERiI Bysław

II  miejsce – Grażyna Komorowska – PZERiI Lubiewo

 III  miejsce – Irena Porazińska – UTW Cekcyn

Kobiety powyżej 72 roku życia

I  miejsce – Brygida Kożuch – PZERiI Bysław

II  miejsce – Zofia Smoleń – UTW Cekcyn

 III  miejsce – Barbara Hoppe  – PZERiI Bysław

Mężczyźni 60-65 lat

I  miejsce – Antoni Krzyżelewski  – PZERiI Lubiewo

II  miejsce – Grzegorz Tichman – UTW Cekcyn

III  miejsce – Stefan Nitka – PZERiI Bysław

Mężczyźni 66-71 lat

I  miejsce – Kazimierz Jurkowski  – PZERiI Bysław

II  miejsce – Bogdan Partyka – UTW Lubiewo

III  miejsce – Sławomir Żółkiewicz – UTW Cekcyn

Mężczyźni 72 roku życia

I  miejsce – Jan Banach  – PZERiI Bysław

II  miejsce – Jerzy Poraziński – UTW Cekcyn

III  miejsce – Jan Wysocki – PZERiI Bysław

Warcaby kategoria open 55+

I  miejsce – Stanisław Wojnerowicz – UTW Cekcyn

II  miejsce – Grażyna Komorowska – PZERiI Lubiewo

III  miejsce – Jan Wojciech Wojnerowicz – UTW Cekcyn

WYNIKI KONKURENCJI REKREACYJNYCH OPEN

Podbijanie piłeczki rakietką od tenisa stołowego

I  miejsce – Jan Kociński – PZERiI Lubiewo

II  miejsce – Stanisław Wojnerowicz – UTW Cekcyn

III  miejsce – Sławomir Żółkiewicz – UTW Cekcyn

Hula hop – kręcenie na ręce

I  miejsce – Krystyna Kawczyńska  – PZERiI Bysław

II  miejsce – Barbara Stencel  – UTW Lubiewo

III  miejsce – Grażyna Zółkiewicz  – UTW Cekcyn

Piramidka rzuty

I  miejsce – Zygmunt Gensikowski  – PZERiI Lubiewo

II  miejsce – Krystyna Kawczyńska – PZERiI Bysław

III  miejsce – Grażyna Zółkiewicz  – UTW Cekcyn

Rzut lotkami – dart

I  miejsce – Antoni Krzyżelewski  – PZERiI Lubiewo

II  miejsce – Bogusława Kobierowska – PZERiI Bysław

III  miejsce – Elżbieta Ciechanowska – UTW Lubiewo

Slalom między tyczkami z piłką fitness

I  miejsce – Stefan Nitka  – PZERiI Bysław

II  miejsce – Małgorzata Pestka – UTW Cekcyn

III  miejsce –  Jolanta Nitka  – PZERiI Bysław

Rzut woreczkami do celu

I  miejsce – Ewa Bednarska – Chmara – UTW Cekcyn

II  miejsce – Grażyna Zółkiewicz  – UTW Cekcyn

III  miejsce – Krystyna Kawczyńska  – PZERiI Bysław

Rzuty piłką do kosza

I  miejsce – Maria Groszewska – PZERiI Bysław

II  miejsce – Maria Pieczka – UTW Lubiewo

III  miejsce – Jan Wojciech Wojnerowicz – UTW Cekcyn

Slalom w alkogoglach

I  miejsce – Maria Suchomska – PZERiI Bysław

II  miejsce – Stanisław Wojnerowicz – UTW Cekcyn

III  miejsce – Anna Ziemińska  – UTW Lubiewo

Kręgle plenerowe

I  miejsce – Adam Koch – UTW Cekcyn

II  miejsce – Urszula Kontna – UTW Lubiewo

III  miejsce – Jadwiga Łukaszewska – UTW Cekcyn

Niespodzianka sportowa

I  miejsce – Jan Wojciech Wojnerowicz – UTW Cekcyn

II  miejsce – Irena Gwiazdowska – UTW Cekcyn

III  miejsce – Henryk Mroziński – PZERiI Lubiewo

Podbijanie piłeczki rakietą od tenisa ziemnego

I  miejsce – Jan Kociński – UTW Lubiewo

II  miejsce – Grzegorz Tichman – UTW Cekcyn

III  miejsce – Stefan Nitka  – PZERiI Bysław

Slalom z niespodzianką

I  miejsce – Mirosława Kocińska – UTW Lubiewo

II  miejsce – Małgorzata Pestka – UTW Cekcyn

III  miejsce – Jolanta Nitka  – PZERiI Bysław

Tor przeszkód – tunel

I  miejsce – Adam Koch – UTW Cekcyn

II  miejsce – Krystyna Jurkowska – PZERiI Bysław

III  miejsce – Jolanta Nitka – PZERiI Bysław

Strzał piłką nożną do bramki

I  miejsce – Antoni Krzyżelewski – PZERiI Lubiewo

II  miejsce – Jadwiga Łukaszewska – UTW Cekcyn

III  miejsce – Małgorzata Pestka – UTW Cekcyn

Ułożenie wieży

I  miejsce – Helena Januszewska  – PZERiI Bysław

II  miejsce – Łucja Drewczyńska – Szymańska – UTW Cekcyn

III  miejsce – Zofia Tomaszewska – UTW Lubiewo