Ograniczenia w wykonywaniu zadań o charakterze publicznym przez Urząd Gminy w Lubiewie oraz jednostki podległe

Odsłony: 0

Na podstawie § 8 ust. 1 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r.
w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. z 2020 r., poz. 433) od dnia 16 marca 2020 r. wprowadzam następujące ograniczenia w wykonywaniu zadań o charakterze publicznym przez Urząd Gminy w Lubiewie oraz jednostki podległe:


1. Obsługa interesantów będzie realizowana od poniedziałku
do piątku (w dni robocze) w godzinach 8.00–13.00 w formie telefonicznej, elektronicznej lub za pośrednictwem operatora pocztowego.

2. Nie będzie możliwości osobistego doręczania korespondencji w Urzędzie Gminy w Lubiewie.

3. W sprawach pilnych, w których istnieje konieczność osobistego stawiennictwa niezbędne będzie wcześniejsze telefoniczne umówienie wizyty w Urzędzie Gminy w Lubiewie
– tel. 52 33 493 10, USC- tel. 512 864 180

4. W sprawach kierowanych do urzędu można wykorzystywać także środki komunikacji elektronicznej: platforma ePUAP: www.epuap.gov.pl, adres skrytki: /0g270nywvv/skrytka,
e-mail: ug@lubiewo.pl.

5. Z uwagi na brak możliwości osobistego dokonywania płatności w Urzędzie Gminy w Lubiewie, wszelkie płatności należy dokonywać drogą elektroniczną.

6. Zawieszona zostaje działalność Klubu Integracji Społecznej w Lubiewie.

7. O dalszych ustaleniach Urząd Gminy w Lubiewie będzie informował za pośrednictwem strony www.lubiewo.pl

8. Powyższe ograniczenia obowiązują do odwołania.

Wszystkie zalecenia mogą stanowić pewną niedogodność, jednak robimy to w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców. Jednocześnie apeluję, aby zachować zdrowy rozsądek, nie lekceważyć zagrożenia oraz przestrzegać zaleceń i procedur odpowiednich służb.

Wójt Gminy Lubiewo

/-/ Joanna Jastak