Konkurs dla NGO!

Od 16 sierpnia ogłaszamy Regionalny Konkurs Grantowy – to szansa dla Bibliotek i domów kultury na dotację w wysokości do 8 500 zł. Dotacja przyznawana jest na półroczne działania młodych osób w wieku 13-19 lat, pochodzących ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Aplikować można do 25 października br., a same projekty powinny być realizowane pomiędzy 1 lutego a 31 sierpnia 2017 roku.

Prosimy o dotarcie z informacją o Regionalnym Konkursie Grantowym do wszystkich, którzy mogą być zainteresowani udziałem – uprawnione do aplikowania są organizacje pozarządowe, w tym OSP, a także domy kultury i biblioteki.

Sam konkurs ogłoszony został w ramach Programu „Równać Szanse 2016”, a na stronie rownacszanse.pl znajdują się wszelkie niezbędne informacje. Zapraszamy też do kontaktu z naszym Partnerem Regionalnym – Ełckim Stowarzyszeniem Aktywnych STOPA w Ełku, który organizuje konkurs na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i chętnie odpowie na dodatkowe pytania. Zachęcamy do przeprowadzania spotkań informacyjnych lub innych wydarzeń we współpracy z naszym Partnerem lokalnych. Więcej informacji na stronie – www.rownacszanse.pl