I Turniej Wędkarski dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Dziecka

Odsłony: 1

W niedzielny poranek nad stawem w Lubiewie rozegrano I Turniej Wędkarski  dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Dziecka. Turniej zorganizowali członkowie Polskiego Koła Wędkarskiego 102 w Lubiewie wraz z Panią Wójt Gminy Lubiewo – Joanną Jastak. Pomimo chłodnej pogody młodym wędkarzom, udało się złowić m.in. okonie i karasie. Frekwencja pozytywnie zaskoczyła organizatorów, w zawodach uczestniczyło 23 dzieci.  

Zawody trwały dwie godziny, po czym sędziowie przystąpili do ważenia zdobyczy młodych miłośników wędkowania. O zajętym miejscu decydowała waga złowionych ryb.

Po zważeniu ryb i ogłoszeniu wyników najlepsi wędkarze otrzymali puchary, a wszyscy okolicznościowe medale i nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego, akcesoriów i słodyczy. Na zakończenie zawodów odbył się wspólny grill.

Wyniki:

I miejsce: Mikołaj Kotras 930 pkt

II miejsce: Mikołaj Lewandowski 805 pkt  

III miejsce: Michał Kamiński 790 pkt

IV miejsce: Ksawery Pieczka  775 pkt

Pani Joanna Jastak Wójt Gminy Lubiewo wraz z  Zarządem Koła PZW 102 w Lubiewie dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają za rok. Podziękowania także dla sponsorów, którzy podarowali sprzęt wędkarski, akcesoria oraz słodycze.