Czyste Powietrze- Spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Lubiewo

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem środków na wymianę źródła ciepła oraz przeprowadzeniem termomodernizacji swojego domu do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym programu „Czyste Powietrze”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 22.09.2021 r. (tj. środa) po zebraniu sołeckim  (około godz. 20.30) w świetlicy wiejskiej w Trutnowie 47.

Podczas spotkania zostanie omówiony zakres programu i możliwości, jakie się z nim wiążą, a także jak poprawnie wypełnić wnioski o dofinansowanie i wnioski o płatność, jaką wysokość dofinansowania można uzyskać, jakie warunki powinien spełniać budynek, uchwała antysmogowa województwa kujawsko- pomorskiego oraz kto może aplikować o środki w ramach programu. Ponadto przewidziano również czas na pytania od mieszkańców i osób zainteresowanych.

Spotkanie poprowadzi p. Magdalena Hoppe pracownik punktu konsultacyjno- informacyjnego programu Czyste Powietrze przy Urzędzie Gminy w Lubiewie oraz p. Andrzej Gołębiewski Doradca Handlowy ds. termomodernizacji Caparol Polska Sp. z o.o.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie chęci uczestnictwa w spotkaniu telefonicznie na numer 052 33 49 310 wew. 41 lub pocztą elektroniczną na adres: ug.hoppe@lubiewo.pl

Zachęcam do wzięcia udziału w spotkaniu.

 

Joanna Jastak

Wójt Gminy Lubiewo