30 lat Samorządu Terytorialnego Gminy Lubiewo

30 lat Samorządu Terytorialnego to okazja, aby przedstawić i przypomnieć włodarzy gminy oraz radnych i sołtysów minionych i obecnej kadencji.

Od listopada 2018 stanowisko Wójta Gminy Lubiewo objęła Pani Joanna Jastak.
Od 1990 roku do listopada 2018 roku Wójtem Gminy był Pan Michał Skałecki.

RADNI GMINY LUBIEWO 1990-2023

Kadencja 1990-1994
Daniłko Józef, Dębicki Włodzimierz, Figiel Marian, Gaca Stanisław, Glazik Krystyna, Górski Jerzy, Krzywoszyński Józef – Przewodniczący Rady (zrezygnował w marcu 1991), Kowalski Maciej – Przewodniczący Rady (od kwietnia 1991) Kufel Ryszard, Lotkowski Zbigniew, Mróz Tadeusz, Nitka Jan Nowacka Barbara, Ornowski Alojzy – Wiceprzewodniczący Rady, Podwysocki Piotr, Rytlewski Kazimierz, Winowiecki Mirosław, Ziegert Stanisław,
Kadencja 1994-1998
Bąkowski Tadeusz, Bonk Feliks, Chmara Alfons, Daniłko Józef Gaca Stanisław, Gackowski Tadeusz, Górski Jerzy, Hoppe Henryk, Kabat Aleksandra, Kowalski Maciej, Pilarski Piotr, Pozorski Jan – Wiceprzewodniczący Rady, Synakiewicz Adam, Winowiecki Mirosław, Zakryś Leon – Przewodniczący Rady, Ziegert Stanisław, Ziółkowska Bożena,  
Kadencja 1998-2002
Chmara Alfons, Daniłko Józef, Figiel Marian, Glazik Krystyna, Hoppe Henryk, Jakubowski Arnold, Jaszkowski Andrzej, Kiedrowski Janusz – Przewodniczący Rady, Oparka Grzegorz, Ostrowicki Adam, Ostrowicki Krzysztof, Piasek Krzysztof, Pilarski Józef, Pozorski Jan Winowiecki Mirosław, Zakryś Leon – Wiceprzewodniczący Rady, Ziegert Stanisław,

 
Kadencja 1998-2002
Kadencja 2002-2006
Bonk Feliks, Daniłko Józef – Przewodniczący Rady, Glama Zbigniew Hoppe Władysław, Krzyżelewska Daniela, Mówiński Piotr, Mróz Tadeusz, Oparka Tadeusz, Paszkowski Sławomir, Pilarski Józef, Pozorski Jan, Rogowski Kazimierz, Synakiewicz Adam – Wiceprzewodniczący, Winowiecki Mirosław, Ziegert Stanisław    
Kadencja 2002-2006
Kadencja 2006-2010
Barczyński Józef, Daniłko Józef – Wiceprzewodniczący Rady, Fierek Wioletta, Glama Zbigniew, Hoppe Władysław, Jaszkowski Andrzej, Kiedrowski Janusz – Przewodniczący Rady, Kornowski Mariusz, Paszkowski Sławomir, Pilarski Józef, Pozorski Jan, Rogowski Kazimierz, Słupiński Wojciech, Winowiecki Mirosław, Ziegert Stanisław
Kadencja 2010-2014
Fierek Wioletta, Glama Zbigniew, Hoppe Henryk, Jaszkowski Andrzej, Juraszewski Bernard, Karwasz Zbigniew, Kiedrowski Janusz – Wiceprzewodniczący Rady, Kozłowska Jadwiga, Mróz Tadeusz, Pilarski Józef –Przewodniczący Rady Rogowski Kazimierz, Rytlewski Marek, Słupiński Wojciech, Urbana Hanna, Winowiecki Mirosław 
Kadencja 2010-2014
Kadencja 2014-2018
Blachnierek Michał, Fierek Wioletta, Glama Zbigniew, Górski Jerzy, Grzędzicka Elżbieta, Hoppe Władysław, Kornowski Mariusz, Mróz Tadeusz, Nitka Marcin, Oszuścik Henryk, Reszka Zofia, Rytlewski Marek – Wiceprzewodniczący Rady Urban Hanna Winowiecki Mirosław – Przewodniczący Rady, Zielewska Jadwiga,
Kadencja 2018-2023
Baumgart Ireneusz, Derengowska Monika, Duks Szymon, Grzędzicka Elżbieta, Juraszewski Bernard, Krzyżelewski Dawid, Lewandowski Marcin, Łepek Paweł, Mróz Tadeusz- Wiceprzewodniczący Rady, Nitka Marcin, Ortmann Damian, Reszka Zofia – Przewodnicząca Rady, Słupiński Wojciech, Winowiecki Mirosław, Zielazny Krzysztof    
   
Kadencja 2018-2023

SOŁTYSI GMINY LUBIEWO

L.P. SOŁECTWO NAZWISKO I IMIĘ Okres sprawowania funkcji
1. Bysław Połom Józef
Połom Krystyna
Górecki Antoni
Karolewska Hanna
Słupiński Wojciech
-1995
1995-1998
1998-2010
2010–2014
2015- obecnie
2. Bysławek Mięsikowski Marian
Dudzik Wincenta
Chmara Zofia
1985-2002
2002-2008
2008- obecnie
3. Cierplewo Podwysocki Piotr
Gumiński Jan
Nitka Zenon
Grochowina Magdalena
Żelazny Tomasz
Nitka Marcin
-1994
1994-1998
1998-2007
2007-2014
2014-2015
2015- obecnie
4. Klonowo Wolter Feliks
Winowiecki Mirosław
-1998
1998- obecnie
5. Lubiewice Stachowski Franciszek
Niemczewska Aneta
1990-2014
2015- obecnie
6. Lubiewo Barczyński Józef
Lewandowski Antoni  
1990-2010
2010- obecnie
7. Minikowo Pilarski Józef
Poraziński Kazimierz
Dudzik Adam
-1994
1994-2015
2015- obecnie
8. Płazowo Ostrowicki Krzysztof
Grzędzicka Elżbieta
1991-2002
2002- obecnie
9. Sucha Kempa Kilian
Ziegert Stanisław
Karwasz Zbigniew
-1992
1992-2007
2007- obecnie
10. Trutnowo Mazalon Henryk
Kozłowska Jadwiga
Glazik Katarzyna
-2000
2000-2015
2015- obecnie
11. Wełpin Krajna Józef
Krajna Marek
Górski Jerzy
Łepek Paweł
-2006
2006-2009
2009-2019
2019- obecnie
A
Kontrast